Strona domowa O NAS

O NAS

przez Basia||Podróże Hani

Dlaczego Podróże Hani?

Historia Podróży Hani zaczęła się 3 listopada 2010 r. Właśnie wtedy pojawiła się Hania. 4 listopada 2013 r. do naszej ekipy dołączył Hubert, 13 czerwca 2017 r. – Antoś.
Od kilku lat staramy się pokazać, że wielka rodzinna przygoda czai się za każdym, nawet najbliższym, rogiem… Właśnie dlatego dzieciaki były już nad morzem, i w górach. Świetnie odnajdują się na basenie, jak i w wielkiej sali zabaw. Kilkugodzinna jazda pociągiem nie jest im straszna. A uśmiechnięte buzie po dotarciu do celu wynagradzają wszystkie trudy podróży. Właśnie dlatego z dziećmi warto podróżować. Idealnych do małych wojaży miejsc jest więcej, niż sądzicie! 🙂
Ba! Zapewniam Was, że po zwiedzeniu najbliższej okolicy wyjazdów będzie coraz więcej. Rozkręcamy się! Po naszym regionie czyli województwie śląskim, powoli ruszamy też w świat (no dobra, na razie w Europę, ale postęp jest).

A po co te podróże?

Pytanie jest proste, ale odpowiedź .. już taka oczywista nie jest. Po co się przecież wysilać, planować. Dziecko i tak nic nie zapamięta. Trzeba pakować za dużo rzeczy i wszystko przewidywać… No niby tak, ale… i tak warto! Najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. A podróżowanie z dziećmi to największa przygoda! Trzeba się tylko pozytywnie nastawić i w drogę.

Właśnie po to jest ten blog! Nasza rodzina wcale nie pokonuje tysięcy kilometrów w poszukiwaniu przygód. Ciekawe miejsca są tuż za zakrętem… każdym zakrętem. Naprawdę! Trzeba tylko je chcieć odkryć.

Takie jedno- lub kilkudniowe eskapady wcale nie muszą być drogie. Można jechać samochodem, pociągiem, nawet stopem (choć do jeszcze przed nami). Wiele atrakcji dostępnych jest za przysłowiową złotówkę (szczególnie dla rodzin tak jak my korzystających z KDR). Wspomnienia i czas spędzony z dzieckiem są bezcenne.

Pozdrawiamy!
Basia, Kamil, Hania, Hubo i Antoś

podroze, hani, tlo22