Strona domowa Kontakt i współpraca

Kontakt i współpraca

przez Basia||Podróże Hani

Nie znalazłeś na blogu potrzebnych ci informacji? Znasz atrakcyjne miejsca, w których jeszcze nas nie było? A może masz świetny pomysł, który chciałbyś zrealizować właśnie z ekipą Podróży Hani? Napisz, czekamy na twojego maila. Z chęcią przetestujemy prowadzony przez Ciebie pensjonat czy agroturystykę albo zwiedzimy atrakcje Twojej okolicy. Przetestujemy też Twoje produkty (oczywiście związane z podróżowaniem). Nasi Czytelnicy będą zadowoleni z udziału w konkursie, w którym otrzymają Twoje produkty. Z przyjemnością skorzystamy z zaproszeń do podróży po Twoim mieście. Jeśli czytasz tą rubrykę Podróży Hani to wiesz, że taka współpraca opłaca się obu stronom. Zapraszamy!

Niektóre z dotychczasowych współprac:

Promocja regionu Liptov

Promocja regionu Liptov

10153296_681037251958151_8565596958397121363_n

Recenzja hotelu

spon2016_big_05

Opracowanie przewodnika turystycznego po gminie

obrazy

Recenzja obiektu

* * *

Zapraszamy do kontaktu!

Basia, Kamil, Hania, Hubo i Antek

E-mail: b.szympruch@gmail.com

obrazy rehost_2016_11_10_8eaa9caf-f17f-4ab6-8e35-07cbc0998897

* * *

Cieszy nas, że miejsca, które pokazujemy na blogu są odwiedzane przez naszych Czytelników. A takie słowa dodają nam skrzydeł! Aż chce się znowu gdzieś pojechać!

Wśród komentarzy pod wpisami cieszą np. takie:

  • na wpisu na Facebooku : Z sylwestrowego wątku wybrali Twoją propozycję i wybrałem się do pani Renaty. Niesamowite miejsce. Pochodzę z Bielskiej- Białej i nie sądziłem, że wystarczy 45 minut drogi, żeby poczuć górali pełną gębą. Jedzenie po prostu mistrzostwo Beskidów i okolic. Szczęścia dopełnia fakt, że pani Renata przez lata była dietetykiem w sanatorium, więc nie dość, że brzuszki wyjechały pełne do jeszcze zdrowe. Twaróg rzeczywiście wyborny. Z borówkami, na słodko, na słono. Biorę wszystko. Przyznaje laur konsumenta. Myślę, że samo jedzenie pokrywa koszt noclegu. Dzięki jeszcze raz.Może się pokuszę o jakąś laurkę w postaci wpisu na blogu dla pani Renaty (Bartłomiej Sembol)
  • do blogowego wpisu o Żarkach :
    • Mam działkę tuż przy Żarkach, można powiedzieć kolejna wioska… i nigdy nie spojrzałam na nie pod kątem jaki Ty przedstawiłaś w poście. Muszę koniecznie się tam wybrać! ???? Pozdrawiam! Przepiękne zdjęcia! (Polly Nezja)
    • W Żarkach bywamy regularnie od 5 lat, to nasze wyjątkowe miejsce, ale dopiero po przeczytaniu tego wpisu odkryliśmy, że jest tam aż tyle do zobaczenia! Tak więc Basiu, serdeczne dzięki, super spędziliśmy ciepły i słoneczny weekend w Żarkach! (Dorota)

* * *
Strona Podróże Hani prowadzona jest przez Klub Rodzica Barbara Salamon-Szympruch, mieszczący się w Rybniku (woj. Śląskie).