Strona domowa Europa Zagroda 3 siostry – najlepsze miejsce dla dzieci w Rybniku!

Zagroda 3 siostry – najlepsze miejsce dla dzieci w Rybniku!

przez Basia||Podróże Hani

Zagroda 3 siostry to zupełnie nowe miejsce na rodzinnej mapie Rybnika. Nowe i – jestem o tym przekonana – już wkrótce jedno z najbardziej rozpoznawanych i najczęściej odwiedzanych przez rodziny miejsc w okolicy. Dlaczego? Bo prowadząca ja rodzina kocha zwierzęta, wie o nich coraz więcej i do wszystkiego podchodzi z pasja. Takie połączenie gwarantuje sukces!

Zwierzęta w Zagrodzie

W Zagrodzie 3 siostry na razie możecie zobaczyć niewielki, ale za to bardzo barwny, zwierzyniec. Są kozy Naboki, Szarlota i urocza malutka kózka Luna, którą można brać na ręce, uwielbiane przez dzieci alpaki – Zordon i Loki (teraz strasznie śmieszne, bo późną wiosną odwiedzają fryzjera!). Są kury, kaczki, królik Węgielek i… żółwie. W ulach uwijają się pszczoły. Do tego niezwykle spokojny pies Duch, który całego majdanu pilnuje.

Zabawa i edukacja

Zagroda 3 siostry to nie tylko zwierzęta. W małej szklarni już kiełkują rośliny, pszczoły zrobiły już pierwszy miód, a w pełnym zieleni ogrodzie można odpocząć (w tipi lub na hamaku!). Wkrótce właściciele Zagrody planują też zajęcia dla najmłodszych. Znając ich pasję jestem przekonana, że zrobią furorę!

***

Zagroda 3 siostry znajduje się w dzielnicy Rybnika – Kamieniu (ul. Jodłowa 91). Przed przyjazdem najlepiej umówić się z właścicielami na konkretna godzinę (najlepiej przez fb Zagrody). Możecie dojechać tam miejskim autobusem (kolejna atrakcja dla dzieci!) lub dojechać rowerem. Latem warto przy okazji odwiedzić pluskadełko czyli mały wodny plac zabaw.

Mogą Ci się również spodobać...

1 komentarz(y)

Petit 11 lipca 2019 - 10:00

Fantastyczne! Bardzo mi się podoba także nazwa. Alpaki! Kózka! Naprawdę brzmi to świetnie.

Odpowiedz

Zostaw komentarz